Logo_OSMP_200.png

OŠ n.h. Maksa Pečarja

Črnuška cesta 9
SI-1231 Ljubljana-Črnuče
Tel: 01/5896-312
em: osmakspecar@guest.arnes.si

 

kul_sola.jpg

Logo_PZ_prijazna_sola-vrtec_2015-16.jpg

Ekosola_logotip.jpg

 

Debaterji odlično začeli sezono

Objavil/a Urednik - 2018-10-13 17:00:00

Na prvem osnovnošolskem debatnem turnirju na državni ravni smo argumente za in proti zastavili na trditev V profesionalnem športu se preveč denarja uporablja za plače športnikov.  Na turnirju razglašena trditev pa je bila Psom bi morali prepovedati vstop v parke.  Pomerilo se je 32 ekip. Našo šolo so zastopale tri ekipe:  Vsaj prvi /Špelca J.,Matej K. in Deni P./ so zasedli prvo mesto. Demokratorji   /Matic P., Matej M. in Beno Z./ pa drugo mesto. Finalna debata med našima ekipama je bila odlična in je prejela velik aplavz in veliko utemeljenih pohval.  Ekipa Plešaste Pande /Hana Š.,Sara I. in Timothy James B./ pa so zavzeli ekipno tretje mesto med debaterji začetniki.

Med najboljše govorce so se zavihteli: Deni P.-drugi najboljši govorec turnirja, Špelca J. - šesta najboljša,  Matic P. – prvi  najboljši govorec začetnik in deveti skupno,  Beno Z. -deseti in Matej M. enajsti naj govorec.

Čestitke prav vsem!

Mentorica Debatnega kluba: Zvonka Lavbič Saje

Več slik