Logo_OSMP_200.png

OŠ n.h. Maksa Pečarja

Črnuška cesta 9
SI-1231 Ljubljana-Črnuče
Tel: 01/5896-312
em: osmakspecar@guest.arnes.si

 

kul_sola.jpg

Logo_PZ_prijazna_sola-vrtec_2015-16.jpg

Ekosola_logotip.jpg

 

Konstruktorji odlični na regijskem

Objavil/a Urednik - 2019-04-05 15:37:00

Na regijskem tekmovanju v konstruktorstvu in tehnologijah obdelav v Horjulu so naši učenci Rok M., Val J., Matjaž R., Matic P., Aljaž Š., Deni P., Benjamin T.  in Matej M. odlično zastopali našo šolo. Čestitke vsem tekmovalcem! Največ uspeha so imeli Val J. z doseženim tretjim mestom na področju oblikovanja umetnih snovi, Matic P. s prvim mestom na področju elektronike ter Matej M. s prvim mestom na področju konstruktorstva. Hkrati zahvala hišniku Tonetu R., Marji. Z. in pomočnici Alenki V. za pomoč pri logistiki.

Milan G. in Vesna K.

Več slik