Logo_OSMP_200.png

OŠ n.h. Maksa Pečarja

Črnuška cesta 9
SI-1231 Ljubljana-Črnuče
Tel: 01/5896-312
em: osmakspecar@guest.arnes.si

 

Kulturna šola

Prijazna šola.jpg

Ekošola

 

Interesne dejavnosti - stanje: 18.9.2018

Št. Krožek Mentor Termin Prostor za razrede Vpisanih
1 Angleški e-projekti Miha Vrčko po dogovoru   7 1
2 Badminton BK Ljubljana PET: 13.00-13.45 telovadnica 12 13
3 Badminton 3 BK Ljubljana PET: 12.00-13.00 telovadnica 3 3
4 Besedne igre Biserka Škarja Celec ČET: 7.30-8.15 uč. 23 3 0
5 Bobni Andrej Smrekar   uč. 5 ali 6 6789 0
6 Bralni krožek Sonja Klemen SRE: 12.15-13.00 knjižnica 1 1
7 Bralni krožek Tadeja Novak povabljeni   2 1
8 Čarobne sprostitvene igre Tanja Garvas SRE: 12.15-13.00 trim 1 24
9 Čarobne sprostitvene igre 2, 3 Tanja Garvas SRE: 7.30-8.15 trim 23 8
10 Debatni klub Zvonka Lavbič Saje SRE: 16.30-18.00 uč. 110 6789 1
11 Družabni ples Irena Bevk SRE: 14.00-15.00 plesna dv. 6789 0
12 Eko krožek Nataša Sitar PET: 12.55-13.40 uč. 9 678 0
13 Ekokviz Matjuša Mihelčič   uč. 22 678 0
14 English book club Nina Knap ČET: 13.45 - 14.30 slikarnica 123 12
15 Eurocamp Lavra Bračič, Polona Jezeršek Frelih   uč. 1 789 0
16 Folklora Andreja Dominc SRE: 7.30-8.15, ČET: 14.00-14.45 plesna dvorana 456789 0
17 Francoski projekti Katka Božič   uč. 1 789 0
18 Karate Matija Sevšek PET 14.00 - 14.45 trim kabinet 123 15
19 Keramika Vida Zagorc Ušeničnik   likovna uč. 789 1
20 Košarka 6-9 Robert Lukač TOR: 14.00-15.30 šp. dvorana 6789 0
21 Košarka dečki ŠD otr. koš. šola TOR, ČET: 15.20-16.05 šp. dvorana 3456 6
22 Košarka dečki 1, 2 ŠD otr. koš. šola TOR, ČET: 15.20-16.00 telovadnica 12 35
23 Kuharski krožek Mojca Bernot Sotenšek TOR: 14.00-15.30 uč. gosp. 45 1
24 Lutkovni - dramski krožek Ema Hribovšek, Gregor Orelj PON: 14.00-15.30 uč. 28 45678 0
25 Mala odbojka Janez Malovič   šp. dvorana 567 0
26 Matematične delavnice Sandra Pančor TOR: 12.55-13.40 Uč. 7 6789 0
27 Mediacija Sanela Imamović, Lina Novak, Marija Kušenić po dogovoru na dunajski 6789 1
28 MEPI Polona Jezeršek Frelih, Katka Božič TOR: 14.00-14.45 uč. 1 9 0
29 Mini mala odbojka Miha Premelč PON, SRE: 12.50-13.40 telovadnica 1 7
30 Mini mala odbojka 2, 3 Miha Premelč PON, SRE: 13.40-14.30 telovadnica 23 19
31 Mladinski pevski zbor Mitja Vaupotič PON, SRE: 14.00-15.00 6 6789 32
32 Nogomet - dečki 2 ND Črnuče PON, ČET: 16.00-17.00 telovadnica 2 12
33 Nogomet dečki ND črnuče PON, ČET: 15.20-16.00 telovadnica 1 17
34 Nogomet dečki 3 ND Črnuče PON, ČET: 17.00-18.00 telovadnica 3 0
35 Nogomet dečki in deklice ŠD ONŠ Marko Lulik SRE: 16.00 - 17.30 telovadnica 12 1
36 Odbojka dečki Jani Malovič PON: 14.00-15.00 dvorana 789 1
37 Odbojka dečki 4-6 OK Črnuče PON, SRE: 14.00-15.00 šp. dvorana 456 0
38 Odbojka deklice 8.9. Andreja Dominc TOR: 14-15, ČET: 14.30-15.30 šp. dvorana 789 0
39 Orff - Boom Maksi Ema Hribovšek, Andrej Smrekar TOR   567 2
40 Otroški pevski zbor 1,2 Mitja Vaupotič PET: 12.00-12.45 Trim st. šola 12 40
41 Otroški pevski zbor 3r Mitja Vaupotič TOR: 14.00-14.45, PET: 13.00-13.45 Trim st. šola 3 14
42 Otroški pevski zbor 4-5 Mitja Vaupotič TOR, ČET: 12.55-13.40 uč. 6 45 26
43 Papirčkanje Barbara Horvat PET: 13.15-15.45 uč. 11 6789 0
44 Petanka Lavra Bračič PET: 13.30-15.00 igrišče 6789 0
45 Planinski krožek Alenka Velkavrh, Andreja Dominc, Lilijana Renko izleti ob sobotah   123456789 64
46 Plezanje B. Grmek SRE: 15.20-16.05 trim 123 54
47 Potujemo okrog sveta Urša Lesar TOR: 15.30-16.15 uć. 26 23 6
48 Pravljični krožek Sonja Klemen SRE: 13.15-14.00 knjižnica 123 12
49 Prostovoljstvo Zvonka Lavbič Saje po dogovoru uč. 110 456789 0
50 Prva pomoč Petra Simčič po dogovoru   6789 0
51 Prva pomoč za najmlajše - pomagam prvi Bojana Zavec ČET: 7.30-8.15 trim 123 9
52 Ribek - nastopi Sara Ančnik Jemec dec-jun, PET: 13.30-14.20 trim na Dunajski 345 2
53 Robotika Aleš Drinovec 2. polletje: PON: 15.00-16.30 računalnica 56789 1
54 Ročne spretnosti Anita Prijol PON: 12.50-13.40 slikarnica 23 5
55 Rokomet - deklice 2, 3 RK Krim TOR, ČET: 12.50-13.40 telovadnica 23 3
56 Rokomet deklice 4.5. Inna Beguš Dolgun ČET: 14.00-15.00 šp. dvorana 45 0
57 Rokomet deklice 6.7. Inna Beguš Dolgun PON: 14.00-15.00 šp. dvorana 67 0
58 Šah 1 Aleš Drinovec ČET: 7.30-8.15 uč. 2d 23 14
59 Šah 2 Aleš Drinovec TOR: 14.45-15.30 računalnica 456789 1
60 Slikarnica Sara Ančnik Jemec TOR: 13.40-14.30 slikarnica 3 1
61 Slovenski znakovni jezik Marija Kušenić po dogovoru uč. 33 123 0
62 Športne in družabne igre Anja Kastelic Merhar SRE: 15.20-16.05 igrišče/telovadnica 123 14
63 Spretni prstki Barbara Dekleva ČET: 13.15-14.05 knjižnica 123 7
64 Tehnična raziskovalnica Milan Gaberšek po dogovoru uč. tehnike 6789 0
65 Tenis TK Šport plus PET: 14.00 - 14.40 telovadnica 1 5
66 Tenis 2 TK Šport plus PET: 12.50-14.00 šp. dvorana 2 7
67 Učimo se risati Sara Ančnik Jemec TOR: 12.50-13.35 slikarnica 2 36
68 Učimo se slovenščine Alma Vojska SRE: 12.50-13.40 uč. 24 3 0
69 Umetniški krožek Alenka Velkavrh PET: 13.30-15.00 lik. učilnica 56 0
70 Vaje za logično pošast Petra Stanišič marec, april: 7.30-8.15 uč. 2 12 1
71 Vaje za logično pošast 3 Barbara Deklema mar/apr, PON: 13.15-14.05 uč. 28 3 0
72 Vaje za Matemčka Tadeja Novak okt, nov: 12.00-12.50 uč. 1 1 0
73 Vaje za Matemčka 2 Martina Nediževec okt, nov uč. 34 2 0
74 Vaje za Matemčka 3 Barbara Dekleva okt/nov, PON: 13.15-14.05 uč. 28 3 0
75 Vezenje Tadeja Novak SRE: 12.55-13.40 uč. 14 56789 0