Na ljubljanskem tekmovanju v Kaj veš o prometu so nastopili štirje naši učenci, ki so ekipno osvojili 2. mesto. Posamično je bil najboljši Tibor O. na šestem mestu. Liam DS. je bil deseti, Ali P. štirinajsti. Sodeloval je tudi Izak K.
Več slik
12. 06. 2026
10. 06. 2026