S pomočjo številnih učiteljev je bilo petkovo popoldne, 12. junija, na igrišču obarvano pravljično. Učenci so lahko v uri in pol slišali 10 pravljic, uživali v kamišibaju in tudi ustvarjali. Bilo je zelo prijetno, navdušujoče in navdihujoče.

Damijana Medved