Učenci 1.d in 1.b razreda so imeli imeli zvočno kopel. Ob zvokih tibetanskih posod, koshi zvončkov, šepetalca vetra in bobna so se lahko sprostili telo in misli ter predihali šolsko leto. Vizualizirali so namero, da bodo imeli veselo, sproščeno in lepo poletje. Poleteli so na krilih svojih namišljenih ptic visoko v nebo, kjer so lahko svobodno in lahkotno zadihali.
